Subscribe to our youtube channel for more tests.

We really like you,

Like us back?

We really like you,

Like us back?

If you saw the 9 in 5 sec you stand a chance in this Math Quiz
Question 1 of 10
If a five day vacations costs 2500 dollars, how much does each day cost?
Question 2 of 10
What is the area of a rectangle with sides 4 x 9 feet?
Question 3 of 10
9 + 2 is equal to 5 plus what number?
Question 4 of 10
In the equation 3 x 3 = 9, which number is the product?
Question 5 of 10
What is 255 - 48?
Question 6 of 10
How many feet is a walkway if it is 40 inches in length?
Question 7 of 10
What is 40% of $1000.00?
Question 8 of 10
If your rent was $1000 per month and will increase by 8%, what will your new rent be?
Question 9 of 10
If the tax on a $20 article is 20%, then what is the final cost of the purchase?
Question 10 of 10
If a dozen eggs cost $2.40, how much is that for each egg?
Play Next Quiz

More interesting quizzes